Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Argăseală: „E foarte greu cu Lyon, nici trei goluri nu ajung ca s-o bați”

Argăseală: „E foarte greu cu Lyon, nici trei goluri nu ajung ca s-o bați”

Președintele Stelei, Valeriu Argăseală, spune că roș-albaștrii au învățat din greșeli și vor încerca să învingă pe Lyon. "Trei goluri nu au fost de ajuns pentru a învinge Lyon. Va fi greut de tot cu ei. Plec cu mari emoții, dar am speranțe mai mari ca niciodată. Nu este ultima noastră șansă. Am învățat din greșeli, vrem să nu le mai repetăm. Dorinel nu e emoționat, știe să motiveze și jucătorii, iar la experiență lui, emoțiile nu mai există", a spus Argăseală la plecarea Stelei sper Lyon.
Argăseală: "E foarte greu cu Lyon, nici trei goluri nu ajung ca s-o bați"

Președintele Stelei, Valeriu Argăseală, spune că roș-albaștrii au învățat din greșeli și vor încerca să învingă pe Lyon.

"Trei goluri nu au fost de ajuns pentru a învinge Lyon. Va fi greut de tot cu ei. Plec cu mari emoții, dar am speranțe mai mari ca niciodată. Nu este ultima noastră șansă. Am învățat din greșeli, vrem să nu le mai repetăm. Dorinel nu e emoționat, știe să motiveze și jucătorii, iar la experiență lui, emoțiile nu mai există", a spus Argăseală la plecarea Stelei sper Lyon.

 

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]