Așa ceva se vede rar! Fostul iubit al Mădălinei Ghenea și-a ieșit din minți după derby și a făcut un gest obscen în fața fanilor rivali. Blonda Anna l-a dat de gol! VIDEO

This browser does not support the video element.

Vezi galeria foto - 25 poze

Prezentatoarea TV Anna Falchi, cunoscută ca una dintre cele mai înfocate fane ale formației Lazio Roma, a fost prezentă alături de fiica ei, la derby-ul cu AS Roma, câștigat de Lazio cu scorul de 3-2. Chiar dacă rezultatul a adus o fericire mare, toți cei aflați în tribune au fost martorii unui gest obscen făcut de fostul iubit la Mădălinei Ghenea, Nicolo Zaniolo.

Lazio Roma s-a impus cu scorul de 3-2 în derby-ul cu AS Roma. După ce Milinkovic-Savic a deschis scorul, Pedro a dublat avantajul gazdelor, în minutul 19. A fost un gol special pentru fostul jucător al Barcelonei, care a marcat primul gol pentru Lazio tocmai în marele derby cu Roma.

Echipa lui Mourinho a căutat să egaleze repede, dar Lazio a scăpat pe contraatac, iar Pedro a finalizat cu un șut excelent, fără speranțe pentru portarul advers. Ibanez a redus din handicap în minutul 41, dar diferenţa de două goluri a fost restabilită de Felipe Anderson, în minutul 63. Scorul final a fost stabilit de Veretout, în minutul 69, din lovitură de la 11 metri.

După meci, Anna Falchi a avut mai multe postări pe Instagram dedicate meciului de duminică seara, unde a evidențiat gestul șocant al fotbalistului aflat sub comanda lui Jose Mourinho.

„Fiica mea Alyssa s-a întors în tribune alături de mine, după mult timp. La ultima victorie a lui Lazio am fost împreună în tribune, iată-ne împreună și acum, când Lazio a învins-o pe Roma cu socrul de 3-2.

La final, am vrut să filmez terenul și l-am văzut pe Zaniolo îndreptându-se spre vestiar. Acesta a fost răspunsul lui pentru Lazio”, a scris Anna Falchi.

Despre mijlocașul Nicolo Zaniolo s-a scris că ar fi avut o relație cu focoasa româncă Mădălina Ghenea. Zvonurile au apărut mai întâi în presa italiană, la finalul anului trecut, iar cei doi le-au alimentat în momentul în care au schimbat mai multe mesaje prin intermediul Instagram.

„Nicolo este un tip foarte bun, unul dintre cei mai buni oameni pe care i-am cunoscut vreodată, care este un talent pe care toată lumea îl cunoaște. Așa cum i-am scris și lui, scriu și aici, sunt fericită că l-am întâlnit.

E o persoană extraordinară, care mi-a intrat la inima și voi fi mereu alături de el”, spunea atunci Mădălina Ghenea despre fotbalistul roman.

Publicat: 27 09. 2021, 00:20
Actualizat: 27 09. 2021, 00:27