"Tată, când ţi-ai dat seama că ai devenit adult? / Am fost copil de mingi la un meci al Soranei Cîrstea" Clipul cu care românca face furori pe internet: cele mai sexy 4 minute şi 40 de secunde ale producţiei "Catwoman Sori" | VIDEO

13 iun 2019 23068 afişări Tenis

Un fan a avut o idee genială, salutată de 600.000 de utilizatori ai internetului: a montat cele mai sexy imagini din partida jucată de Sorana Cîrstea în turul doi de la Lugano, contra slovenei Polonei Hercog. Chiar dacă românca şi-ar fi dorit să uite repede meciul, fiind învinsă în decisiv după ce câştigase primul set şi a servit pentru victorie în al doilea, fanii savurează încă imaginile memorabile cu formele apetisiante ale celei care, în 2009, juca sfert de finală la Roland Garros.

Din cauza temperaturilor scăzute, Sorana Cîrstea a ales să înlocuiască echipamentul standard, cu fustiţă, cu o pereche de colanţi negri, care au făcut-o să semene cu celebra Catwoman.

Comentariile celor care au savurat cele patru minute şi 40 de secunde ale colajului sunt cel puţin la fel de savuroase:

• "Toţi ştim că nu suntem aici pentru tenis"
  • "Stai, joacă tenis?"
  • "Cel mai mişto fund pe care l-am văzut vreodată"
  • "Clipul ăsta merită un premiu Nobel"
  • "Dumnezeu să-l binecuvânteze pe cel care a inventat pantalonii leggings"
  • "Acel băiat de mingi de la 3:02... Nici măcar nu încearcă să se ascundă. Dar, nu pot să-l condamn"
  • "E un model"
  • "Tată, când ţi-ai dat seama că ai devenit adult?  / Am fost copil de mingi la un meci al Soranei Cîrstea"
  • "Aşa de cuvine să se joace tenisul şi să priveşti tenisul"