Galatasaray a reușit o SUPER lovitură! A transferat un mijlocaș de la Real Madrid: „Este adevărat că am semnat”

Încă o lovitură dată de Galatasaray pe piața transferurilor. Presa turcă anunță că mijlocașul lui Real Madrid,
Galatasaray a reușit o SUPER lovitură! A transferat un mijlocaș de la Real Madrid: "Este adevărat că am semnat"

Încă o lovitură dată de Galatasaray pe piața transferurilor. Presa turcă anunță că mijlocașul lui Real Madrid, Hamit Altintop (FOTO primul din dreapta), a semnat cu Galatasaray. Internaționalul turc născut în Germania a confirmat mutarea, însă n-a dat detalii: „Așa e, am semnat cu Galatasaray”, a recunoscut mijlocașul.

Altintop a fost luat de Real Madrid în vara anului trecut, după ce și-a terminat contractul cu Bayern Munchen. Din păcate pentru el, accidentările l-au împiedicat să se lupte pentru un loc în prima echipă și a prins în tricoul „albilor” doar 613 minute.

„Jucătorii turci sunt persoane extraordinare, dar au avut un început nereușit”, Jose Morinho, în urmă cu câteva zile, făcând referire la accidentările cu care s-a confruntat Altintop.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]