Mihaela Borcea nu a trecut peste despărțirea de Cristi?

A trecut aproape un an de când Cristi și Mihaela Borcea au divorțat pe cale amiabilă, dar se pare că ea nu a reușit să treacă peste șocul rupturii. Prospera femeie de afaceri a rămas traumatizată de faptul că acționarul dinamovist a părăsit-o pentru mult mai tânăra Alina Vidican și își asaltează prietenii comuni cu tot felul de întrebări despre viața intimă a lui Cristi, anunță stl.ro.
Mihaela Borcea nu a trecut peste despărțirea de Cristi?

Îi hărțuiește prietenii?

A trecut aproape un an de când Cristi și Mihaela Borcea au divorțat pe cale amiabilă, dar se pare că ea nu a reușit să treacă peste șocul rupturii. Prospera femeie de afaceri a rămas traumatizată de faptul că acționarul dinamovist a părăsit-o pentru mult mai tânăra Alina Vidican și își asaltează prietenii comuni cu tot felul de întrebări despre viața intimă a lui Cristi, anunță barfazilei.ro.

La început întrebările păreau întemeiate, având în vedere situația medicală a lui Cristi, dar, cu timpul, acestea au luat o turnură mult mai personală, spre disperarea apropiaților, care nu știu cum să reacționeze.

Având în vedere că în scurt timp oficialul lui Dinamo va deveni tătic, nu este exclus ca Mihaela să aibă o reacție explozivă care să se transforme într-un adevărat scandal mediatic.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]