Ratările l-au năucit de tot!** Surdu nici nu mai știe ce înseamnă egalul din meciul cu U Cluj: „E și un punct câștigat, și două pierdute”

Autor a două ratări uriașe în meciul cu Universitatea Cluj, Romeo Surdu dă vina pe ghinion atunci când caută o explicație pentru remiza obținută de echipa sa la debutul în sezonul de primăvară. "E și un punct câștigat, și două pierdute. Ei puteau pleca de aici cu toate cele trei puncte, au avut bara aceea în final. Am avut parte de un teren foarte greu. Nu mă simt vânat, dar arbitrul Balaj mi-a spus din prima repriză că îmi va da un cartonaș și mi l-a dat. Răzvan Lucescu ne-a spus că, la felul în care am jucat, nu avem cum să nu luăm titlul. Nu avem însă șansă, nu ne bagă alții mingea în poartă. Galeria a fost senzațională, ca întotdeauna", a spus Surdu.
Ratările l-au năucit de tot!** Surdu nici nu mai știe ce înseamnă egalul din meciul cu U Cluj: "E și un punct câștigat, și două pierdute"

Autor a două ratări uriașe în meciul cu Universitatea Cluj, Romeo Surdu dă vina pe ghinion atunci când caută o explicație pentru remiza obținută de echipa sa la debutul în sezonul de primăvară.

„E și un punct câștigat, și două pierdute. Ei puteau pleca de aici cu toate cele trei puncte, au avut bara aceea în final. Am avut parte de un teren foarte greu. Nu mă simt vânat, dar arbitrul Balaj mi-a spus din prima repriză că îmi va da un cartonaș și mi l-a dat. Răzvan Lucescu ne-a spus că, la felul în care am jucat, nu avem cum să nu luăm titlul. Nu avem însă șansă, nu ne bagă alții mingea în poartă. Galeria a fost senzațională, ca întotdeauna”, a spus Surdu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]