Nu ai să ghicești cine îl laudă pe Ilie Stan:** „Steaua și-a recăpătat identitatea! Rusescu a dat semnalul renașterii” De ce e Dinamo „de râs”

Steaua câștigă la Dinamo, iar Mihai Costea spune că echipă și-a recâștigat identitatea: "Se pare că Steaua avea un atacant de mare valoare, dar nu era pus în valoare" Incredibil sau nu, MM îl laudă pe Ilie Stan: "A fost inspirat", spune fostul manager, care laudă și alegerea lui Nikolic.
Nu ai să ghicești cine îl laudă pe Ilie Stan:** "Steaua și-a recăpătat identitatea! Rusescu a dat semnalul renașterii" De ce e Dinamo "de râs"

Steaua câștigă la Dinamo, iar Mihai Costea spune că echipă și-a recâștigat identitatea: „Se pare că Steaua avea un atacant de mare valoare, dar nu era pus în valoare” Incredibil sau nu, MM îl laudă pe Ilie Stan: „A fost inspirat”, spune fostul manager, care laudă și alegerea lui Nikolic.

„Mă bucur în mod special pentru Raul Rusescu. A dat 5 goluri în ultimele 5 meciuri deși a început doar 3 ca titular. El e cel care a dat semnalul revirimentului la Steaua. Mă bucur că s-a întâmplat chiar într-un meci cu Dinamo”, a declarat Mihai Stoica la Digi Sport.

„Steaua a dat ritmul jocului! Dinamo nu a reușit să bată nicio echipă mare”

„S-a văzut diferența la calitatea jucătorilor. Cei doi atacanți, fundașii centrali și Tănase și-au depășit net adversarii. Steaua a dictat ritmul jocului și nimeni să nu creadă că s-a impus datorită unui joc mai slab făcut de Dinamo”, a mai spus MM.

Inspirația lui Ilie Stan, remarcată de Mihai Stoica!

„Dinamo a beneficiat de faptul că nu s-a calificat în Europa, dar uite că nu au experiența meciurilor cu miză. Rezultatele rămân. Dinamo nu a reușit să bată pe nicio echipă mare. Îi bat cu 5-0 pe cei mici, dar trebuie să iei puncte și din aceste partide”

„E o încântare să îl privești pe Rusescu”

„Nikolic a făcut un meci excelent, în special în repriza a doua. Rusescu joacă incredibil, nu e prima dată când marchează din afara careului. Copilul ăsta, Rusescu, demonstrează multora că vorba lui Napoleon se verifică și în zilele noastre: fiecare soldat are în raniță bastonul de mareșal. De când joacă titular este o încântare să-l privești”
, a mai spus Mihai Stoica.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]