30.000 de fani la Oțelul – Man. United:** „Nici pe Teatrul Viselor n-ați văzut așa ceva”

Peste 2.000 de fani englezi au fost prezenți în București, iar aceștia au făcut spectacol la începutul partidei, la un moment dat fiind aplaudați de românii prezenți pe stadion.
30.000 de fani la Oțelul - Man. United:** "Nici pe Teatrul Viselor n-ați văzut așa ceva"

Peste 2.000 de fani englezi au fost prezenți în București, iar aceștia au făcut spectacol la începutul partidei, la un moment dat fiind aplaudați de românii prezenți pe stadion.

Însă totul s-a schimbat după ce a început meciul, românii din tribune fluierându-i pe elevii lui Ferguson la fiecare fază de atac pe care o inițiau. Față de partida cu Benfica, atmosfera a fost una incendiară, în tribune fiind prezenți aproximativ 30.000 de spectatori care i-au încurajat pe gălățeni pe tot parcusul jocului.

De la Galați au spus prezent pe Național Arena peste 2.000 de fani care au umplut inelul de jos de la Peluza Sud, aceștia cântând pe tot parcusul partidei. „Nici pe Teatrul Viselor n-ați văzut așa ceva”, l-a tachinat un gălățean pe un englez roșu la față. „Te aștept la noi, să simți pe pielea ta!”, a punctat fanul lui Manchester.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]