Gigi Becali a aflat că l-a PIERDUT pe Moraes și e ‘terminat’!** „Din cauza mea nu vine la Steaua!”

Gigi Becali a aflat astăzi că Junior Moraes a semnat deja cu ȚSKA și că transferul brazilianului la Steaua a picat sau, în cel mai bun caz, se amână cel puțin șase luni. Patronul Stelei spune că el e singurul vinovat pentru situația în care s-a ajuns. Singurele consolări ale lui Becali sunt că va avea suficient timp să se convingă de valoarea jucătorului în vederea unui transfer ulterior și că brazilianul nu va putea fi pe teren în "dubla" cu Steaua, din play-off-ul Europa League.
Gigi Becali a aflat că l-a PIERDUT pe Moraes și e 'terminat'!** "Din cauza mea nu vine la Steaua!"

Gigi Becali a aflat astăzi că Junior Moraes a semnat deja cu ȚSKA și că transferul brazilianului la Steaua a picat sau, în cel mai bun caz, se amână cel puțin șase luni. Patronul Stelei spune că el e singurul vinovat pentru situația în care s-a ajuns. Singurele consolări ale lui Becali sunt că va avea suficient timp să se convingă de valoarea jucătorului în vederea unui transfer ulterior și că brazilianul nu va putea fi pe teren în „dubla” cu Steaua, din play-off-ul Europa League.

„E adevărat. Moraes a semnat cu ȚSKA și vrea să joace acolo. Nu mai vine la Steaua. Din cauza gurii mele s-a întâmplat asta. Nu-mi văd de treaba mea și acum nu mai poate să vină. O să vedem ce se întâmplă mai încolo. Vreau să-l văd cum joacă la ȚSKA.

Împotriva noastră nu poate să joace, că nu e pe listă”, a declarat Becali la gsptv.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]