Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » FOTO Marius Stan a luat problema în mână și a dărâmat garajul!** Oțelul va avea nocturnă! Vezi când va fi inaugurată!

FOTO Marius Stan a luat problema în mână și a dărâmat garajul!** Oțelul va avea nocturnă! Vezi când va fi inaugurată!

Epopeea garajului care stătea în calea modernizării stadionului „Oțelul" s-a încheiat ieri, când lucrătorii liderului Ligii I au trecut peste voința proprietarului acestei construcții și culcând-o la pământ. "Trebuie aplicată o dată pentru totdeauna legea în țara asta! Este incredibil cât de mult au fost amânate lucrările din cauza domnului cu garajul construit pe pământul combinatului", a răsuflat ușurat directorul general Marius Stan. Cel mai probabil, reflectoarele se vor aprinde pe arena
FOTO Marius Stan a luat problema în mână și a dărâmat garajul!** Oțelul va avea nocturnă! Vezi când va fi inaugurată!

Epopeea garajului care stătea în calea modernizării stadionului
„Oțelul” s-a încheiat ieri, când lucrătorii liderului Ligii I au
trecut peste voința proprietarului acestei construcții și culcând-o
la pământ.

„Trebuie aplicată o dată pentru totdeauna legea în țara
asta! Este incredibil cât de mult au fost amânate lucrările din
cauza domnului cu garajul construit pe pământul
combinatului”,
a răsuflat ușurat directorul general Marius
Stan. Cel mai probabil, reflectoarele se vor aprinde pe arena
Oțelului pe 6 aprilie, la derby-ul moldav, cu FC Vaslui.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]