Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „U”, doar două puncte în patru etape!** „Meritam să batem, am început de la 0-1!”

„U”, doar două puncte în patru etape!** „Meritam să batem, am început de la 0-1!”

Chiar dacă au schimbat antrenorul, clujenii continuă forma slabă din utlimele etape. U a obținut numai un 1-1 la Alba Iulia cu Tg. Mureș, deși adversara avea lotul decimai de accidentări și suspendări. „Cu toții suntem supărați pentru această remiză, nu este echitabil acest rezultat, am pornit de la 0-1. Cele 20 de puncte din tur nu sunt nici bine, nici rău. Obiectivul rămâne locurile 8-12, sunt sigur că îl vom realiza. Cu un ochi râd, cu unul plâng, nu mă pot bucura pe deplin de gol. Badea are o altă mentalitate, încerc să ne insufle profesionalismul său", a spus Claudiu Niculescu. U va mai juca în 2010 în deplasare la Steaua și acasă cu Brașov
"U", doar două puncte în patru etape!** "Meritam să batem, am început de la 0-1!"

Chiar dacă au schimbat antrenorul, clujenii continuă forma slabă
din utlimele etape. U a obținut numai un 1-1 la Alba Iulia cu Tg.
Mureș, deși adversara avea lotul decimai de accidentări și
suspendări.

„Cu toții suntem supărați pentru această remiză, nu este
echitabil acest rezultat, am pornit de la 0-1. Cele 20 de puncte
din tur nu sunt nici bine, nici rău. Obiectivul rămâne locurile
8-12, sunt sigur că îl vom realiza. Cu un ochi râd, cu unul plâng,
nu mă pot bucura pe deplin de gol. Badea are o altă mentalitate,
încerc să ne insufle profesionalismul său”,
a spus Claudiu
Niculescu.

U va mai juca în 2010 în deplasare la Steaua și acasă cu
Brașov

2 puncte a
obținut U în ultimele patru etape

7 puncte a
obținut Universitatea în ultimele 10 runde

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]