Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Unirea-Zenit nu se televizează!** „Nu mă așteptam să fie un dezinteres atât de mare”

Unirea-Zenit nu se televizează!** „Nu mă așteptam să fie un dezinteres atât de mare”

Mihai Stoica este dezamăgit de dezinteresul pe care televiziunile din România l-au arătat față de meciul pe care Unirea Uziceni îl va disputa împotrivă lui Zenit Sankt Petersburg, meci contând pentru turul 3 preliminar al Ligii Campionilor. "Nu se televizează meciul de mâine. Nici în Rusia nu se televizează. Românul nu are o cultură fotbalistică atât de vastă. Rușii sunt favoriți. Va fi greu, dar s-au mai văzut multe în fotbal. Echipă noastră a bătut anul trecut Sevilla, când nimeni nu ne dădea nicio șansa. Nu mă așteptăm să fie un dezinteres atât de mare. Nu poți să câștigi suporteri mulți într-un timp atât de scurt. Anul trecut au venit să vadă Liverpool și Sevilla", a spus Mihai Stoica la Digi Sport.
Unirea-Zenit nu se televizează!** "Nu mă așteptam să fie un dezinteres atât de mare"

Mihai Stoica este dezamăgit de dezinteresul pe care
televiziunile din România l-au arătat față de meciul pe care Unirea
Uziceni îl va disputa împotrivă lui Zenit Sankt Petersburg, meci
contând pentru turul 3 preliminar al Ligii Campionilor.

„Nu se televizează meciul de mâine. Nici în Rusia nu se
televizează. Românul nu are o cultură fotbalistică atât de vastă să
vină să-l vadă pe Spaletti sau pe Dani. Rușii sunt favoriți. Va fi
greu, dar s-au mai văzut multe în fotbal. Echipa noastră a bătut
anul trecut Sevilla, când nimeni nu ne dădea nicio șansa. Nu mă
așteptăm să fie un dezinteres atât de mare. Nu poți să câștigi
suporteri mulți într-un timp atât de scurt. Anul trecut au venit să
vadă Liverpool și Sevilla”
, a spus Mihai Stoica la Digi
Sport.

Sursa foto: www.mmstoica.ro

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]