Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Marin Manea și-a dat demisia de la Astra Ploiești

Marin Manea și-a dat demisia de la Astra Ploiești

Marin Manea, președintele Comitetului Director al celor de la Astra Ploiești, și-a anunțat demisia. Cel care a reușit două promovări consecutive cu ploieștenii, din Liga III până în Liga I, a evitat să dea prea multe explicații și s-a rezumat să spună doar că pleacă "din motive personale". Demisia lui Manea vine după ce Ioan Niculae, patronul clubului, a anunțat luni că noul director general va fi Marcel Iancu. Ploieștenii vor avea și un nou ofițer de presă, în persoana lui Geo Raețchi. Sursa foto: fcastraploiesti.ro
Marin Manea și-a dat demisia de la Astra Ploiești

Marin Manea, președintele Comitetului Director al celor de la
Astra Ploiești, și-a anunțat demisia. Cel care a reușit două
promovări consecutive cu ploieștenii, din Liga III până în Liga I,
a evitat să dea prea multe explicații și s-a rezumat să spună doar
că pleacă „din motive personale”. Demisia lui Manea vine după ce
Ioan Niculae, patronul clubului, a anunțat luni că noul director
general va fi Marcel Iancu. Ploieștenii vor avea și un nou ofițer
de presă, în persoana lui Geo Raețchi.

Sursa foto: fcastraploiesti.ro

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]