Rapidiștii, nemulțumiți de Lazăr?** „E preș în fața conducerii!”

Jucătorii Rapidului sunt nemulțumiți de modul în care noul căpitan al echipei, Costin Lazăr, gestionează relația dintre ei și conducerea clubului. Conform CanCan, fotbaliștii pregătiți de Viorel Hizo îl critică pe "închizător" pentru că nu a luat atitudine în fața șefilor în momentul în care salariile au întârziat. "Din presă am aflat și noi de banii pe care ar trebui să-i primim, dar nu știm dacă sumele sunt reale. Din păcate, Lazar e ocupat mai mult cu naționala decât cu interesele noastre. Maftei avea altă relație cu Copos, era un adevărat căpitan. Asta e preș în fața conducerii", ar fi spus unul dintre jucătorii rapidiști, conform CanCan.
Rapidiștii, nemulțumiți de Lazăr?** "E preș în fața conducerii!"

Jucătorii Rapidului sunt nemulțumiți de modul în care noul căpitan al echipei, Costin Lazăr, gestionează relația dintre ei și conducerea clubului. Conform CanCan, fotbaliștii pregătiți de Viorel Hizo îl critică pe "închizător" pentru că nu a luat atitudine în fața șefilor în momentul în care salariile au întârziat.

"Din presă am aflat și noi de banii pe care ar trebui să-i primim, dar nu știm dacă sumele sunt reale. Din păcate, Lazar e ocupat mai mult cu naționala decât cu interesele noastre. Maftei avea altă relație cu Copos, era un adevărat căpitan. Asta e preș în fața conducerii", ar fi spus unul dintre jucătorii rapidiști, conform CanCan.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]