Acasa » Sport Life » Special » „Nea Mircea e fanatic!** Se gândește la fotbal 25 de ore din 24!”

„Nea Mircea e fanatic!** Se gândește la fotbal 25 de ore din 24!”

Vestea conform căreia Mircea Lucescu a suferit un infarct la Donețk, iar apoi a fost operat, l-a întristat pe fostul elev al lui "Il Luce", Ioan Andone. "Nu pot să înțeleg ce s-a întâmplat cu el! Am vorbit acum două zile și vorbea normal. Chiar vorbeam să jucăm un amical în ianuarie în Dubai. Îi doresc sănătate și să lase fotbalul pe locul doi sau trei. A pățit-o din cauza pasiunii. Sunt sigur că nea Mircea nu renunță la fotbal. E fanatic, se gândește la fotbal 25 de ore din 24", a declarat Andone pentru www.sport.ro.
"Nea Mircea e fanatic!** Se gândește la fotbal 25 de ore din 24!"

Vestea conform căreia Mircea Lucescu a suferit un infarct la Donețk, iar apoi a fost operat, l-a întristat pe fostul elev al lui „Il Luce”, Ioan Andone.

„Nu pot să înțeleg ce s-a întâmplat cu el! Am vorbit acum două zile și vorbea normal. Chiar vorbeam să jucăm un amical în ianuarie în Dubai. Îi doresc sănătate și să lase fotbalul pe locul doi sau trei. A pățit-o din cauza pasiunii. Sunt sigur că nea Mircea nu renunță la fotbal. E fanatic, se gândește la fotbal 25 de ore din 24”, a declarat Andone pentru www.sport.ro.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]