„Zicu ar fi venit la Unirea, dar l-a oprit o persoană!”**

Deși Ianis Zicu a acceptat diminuarea contractului și va continua la Dinamo, Dan Petrescu declară că mijlocașul a fost la un pas să semneze cu Unirea Urziceni. "Bursucul" a afirmat că o persoană s-a opus transferului machidonului la campioana României. "Zicu își dorea să vină la noi, dar l-a oprit o persoană!", a spus Dan Petrescu. Tehnicianul Unirii a comentat și rezultatele Stelei din partidele de pregătire, dar nu s-a declarat impresionat de seria de 3 victorii a rivalilor din Ghencea: "Nu mă sperie victoriile Stelei, nu contează amicalele." "Bursucul" a comentat și tragerea la sorți a programului Ligii 1 din sezonul 2008/2009: "Tragerea e bună și rea, depinde acum de rezultate.", a încheiat Petrescu.
"Zicu ar fi venit la Unirea, dar l-a oprit o persoană!"**

Deși Ianis Zicu a acceptat diminuarea contractului și va continua la Dinamo, Dan Petrescu declară că mijlocașul a fost la un pas să semneze cu Unirea Urziceni. "Bursucul" a afirmat că o persoană s-a opus transferului machidonului la campioana României.

"Zicu își dorea să vină la noi, dar l-a oprit o persoană!", a spus Dan Petrescu.

Tehnicianul Unirii a comentat și rezultatele Stelei din partidele de pregătire, dar nu s-a declarat impresionat de seria de 3 victorii a rivalilor din Ghencea: "Nu mă sperie victoriile Stelei, nu contează amicalele."

"Bursucul" a comentat și tragerea la sorți a programului Ligii 1 din sezonul 2008/2009:  "Tragerea e bună și rea, depinde acum de rezultate.", a încheiat Petrescu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]