Ora de acțiune!

Duminică, de la ora 23:00, în direct la Pro TV, va avea loc o nouă gală Local Kombat, la Oradea. Vedeta serii va fi Alexandru Lungu, care se va duela cu Ruben Villareal, pe reguli de MMA. Celălalt main event al serii va fi lupta dintre Ciobanu și Doug Viney, campion K1 la Las Vegas.

Duminică, de la ora 23:00, în direct la Pro TV, va avea loc o nouă gală Local Kombat, la Oradea.  Vedeta serii va fi Alexandru Lungu, care se va duela cu Ruben Villareal, pe reguli de MMA. Celălalt main event al serii va fi lupta dintre Ciobanu și Doug Viney, campion K1 la Las Vegas.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]