Cu inima!** Tănase: „Am dedicat golul mamei mele!”

Unul din eroii celor de la FC Argeș în meciul cu Steaua, Cristian Tănase, a vorbit despre emoțiile pe care le-a simțit în această partidă. Mijlocașul piteștean a spus că îi dedică golul mamei sale și că banii au fost ultimul lucru la care s-a gândit în timpul unei asemenea partide. "Am dedicat golul mamei mele care se afla în tribune. Am avut un public numeros care ne-a susținut până în ultimul minut, Probabil nu au mai fost atâția spectatori de pe vremea lui Dobrin. Nu ne am gândit la prime la un asemenea meci", a spus Tănase la gsp tv.
Cu inima!** Tănase: "Am dedicat golul mamei mele!"

Unul din eroii celor de la FC Argeș în meciul cu Steaua, Cristian Tănase, a vorbit despre emoțiile pe care le-a simțit în această partidă. Mijlocașul piteștean a spus că îi dedică golul mamei sale și că banii au fost ultimul lucru la care s-a gândit în timpul unei asemenea partide.

"Am dedicat golul mamei mele care se afla în tribune. Am avut un public numeros care ne-a susținut până în ultimul minut, Probabil nu au mai fost atâția spectatori de pe vremea lui Dobrin. Nu ne am gândit la prime la un asemenea meci", a spus Tănase la gsp tv.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]
Parteneri