Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Lobonț nu pleacă! Vrea să câștige titlul cu Dinamo!”

„Lobonț nu pleacă! Vrea să câștige titlul cu Dinamo!”

Vasile Turcu spune că Bogdan Lobonț este decis să câștige un nou titlu de campion cu Dinamo și că nu va părăsi trupa din Ștefan cel Mare în această iarnă. "Bogdan Lobonț își dorește să ia titlul cu Dinamo. Despre plecarea lui se vorbește din ziua în care a venit, dar Borcea a zis clar: `Până nu luăm campionatul, nicio sosire, nicio plecare`. A venit Claudiu pentru că aveam nevoie de un executant bun de lovituri libere. Am avut multe astfel de faze în tur și nu am reușit să le concretizăm. În plus, Florinel (n.r. Bratu) este accidentat și nu știm când va reveni!", a declarat Vasile Turcu la "Contraatac"
"Lobonț nu pleacă! Vrea să câștige titlul cu Dinamo!"

Vasile Turcu spune că Bogdan Lobonț este decis să câștige un nou titlu de campion cu Dinamo și că nu va părăsi trupa din Ștefan cel Mare în această iarnă.

"Bogdan Lobonț își dorește să ia titlul cu Dinamo. Despre plecarea lui se vorbește din ziua în care a venit, dar Borcea a zis clar: `Până nu luăm campionatul, nicio sosire, nicio plecare`. A venit Claudiu pentru că aveam nevoie de un executant bun de lovituri libere. Am avut multe astfel de faze în tur și nu am reușit să le concretizăm. În plus, Florinel (n.r. Bratu) este accidentat și nu știm când va reveni!", a declarat Vasile Turcu la "Contraatac"

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]