Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Bicfalvi: „Sunt încântat de convocare! Sunt tânăr și mai am de muncit!

Bicfalvi: „Sunt încântat de convocare! Sunt tânăr și mai am de muncit!

Aflat la prima convocare la echipa națională a României, Eric Bicfalvi a fost extrem de încântat și speră că îl poate impresiona pe selecționerul Victor Pițurcă în această sesiune de pregătire. Jucătorul Gloriei Buzău a mărturisit că nu se aștepta la această convocare și că meciul de vineri cu Steaua va fi unul special pentru el. "Sunt încântat. Nu mă așteptam să fiu selecționat. Eu sunt obișnuit cu naționala de tineret, dar aici este altceva. Meciul de vineri va fi unul special pentru mine. Noi suntem tineri și avem mult de muncit, momentan sunt alții mai buni ca noi la națională", a spus Bicfalvi. Naționala României a anulat turneul din Oman și va disputa un amical miercuri cu naționala de tineret și altul vineri cu Steaua.
Bicfalvi: "Sunt încântat de convocare! Sunt tânăr și mai am de muncit!

Aflat la prima convocare la echipa națională a României, Eric Bicfalvi a fost extrem de încântat și speră că îl poate impresiona pe selecționerul Victor Pițurcă în această sesiune de pregătire. Jucătorul Gloriei Buzău a mărturisit că nu se aștepta la această convocare și că meciul de vineri cu Steaua va fi unul special pentru el.

"Sunt încântat. Nu mă așteptam să fiu selecționat. Eu sunt obișnuit cu naționala de tineret, dar aici este altceva. Meciul de vineri va fi unul special pentru mine. Noi suntem tineri și avem mult de muncit, momentan sunt alții mai buni ca noi la națională", a spus Bicfalvi.

Naționala României a anulat turneul din Oman și va disputa un amical miercuri cu naționala de tineret și altul vineri cu Steaua.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]