Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Să dea Dumnezeu să ne calificăm măcar în Cupa UEFA”

„Să dea Dumnezeu să ne calificăm măcar în Cupa UEFA”

Patronul Stelei, Gigi Becali, a declarat că echipei sale i-a mai rămas un singur obiectiv în Europa. Astfel, după ce la startul în Liga Campionilor, latifundiarul din Pipera își dorea o calificare în primăvara Ligii Campionilor, după înfrângerea din Franța, cu Olympique Lyon, Steaua nu mai are nicio șansă să se califice în optimi.
"Să dea Dumnezeu să ne calificăm măcar în Cupa UEFA"

Patronul Stelei, Gigi Becali, a declarat că echipei sale i-a mai rămas un singur obiectiv în Europa. Astfel, după ce la startul în Liga Campionilor, latifundiarul din Pipera își dorea o calificare în primăvara Ligii Campionilor, după înfrângerea din Franța, cu Olympique Lyon, Steaua nu mai are nicio șansă să se califice în optimi.

Acesta s-a resemnat cu gândul că nici de această dată Steaua nu a reușit mare lucru în Champions League, Becali se mulțumește și cu un loc trei. "Să ne ajute Dumnezeu să ne calificăm măcar în Cupa UEFA", a spus Becali la OTV.

Acesta nu a uitat de cei de la DNA și le-a reamintit că nu au cum să îl acuze de corupție. "Nu poți să spui că Becali face corupție când nu bate pe Gloria Buzău în campionat", a ad[ugat Becali.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]