Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » „Am scos un egal extraordinar, dar ne gândim deja la Dinamo!”

„Am scos un egal extraordinar, dar ne gândim deja la Dinamo!”

Artiom Karamian, autorul primului gol pentru Timișoara, s-a declarat mulțumit de rezultatul de egalitate obținut împotriva Oțelului, dar spune că întreaga atenție se va îndrepta acum spre partida din week-end-ul viitor, contra lui Dinamo. "Am avut un meci greu, suntem mulțumiți că am făcut un egal extraordinar. Acum trebuie să uităm acest meci pentru că vine o partidă foarte grea cu Dinamo. Galațiul e o echipă foarte bună, e foarte greu să câștigi aici. Dacă am fi avut cele șase puncte, acum am fi fost pe primul loc", a comentat mijlocașul pentru televiziunea gazetei.
02 nov. 2008, 16:27, Fotbal Intern
"Am scos un egal extraordinar, dar ne gândim deja la Dinamo!"

Artiom Karamian, autorul primului gol pentru Timișoara, s-a declarat mulțumit de rezultatul de egalitate obținut împotriva Oțelului, dar spune că întreaga atenție se va îndrepta acum spre partida din week-end-ul viitor, contra lui Dinamo.

"Am avut un meci greu, suntem mulțumiți că am făcut un egal extraordinar. Acum trebuie să uităm acest meci pentru că vine o partidă foarte grea cu Dinamo. Galațiul e o echipă foarte bună, e foarte greu să câștigi aici. Dacă am fi avut cele șase puncte, acum am fi fost pe primul loc", a comentat mijlocașul pentru televiziunea gazetei.