Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Stoican: „E o prostie să-l înjuri pe Mutu!”

Stoican: „E o prostie să-l înjuri pe Mutu!”

În exclusivitate pentru www.prosport.ro Flavius Stoican a vorbit despre situația în care fostul său coleg, Adrian Mutu a fost înjurat de suporterii Stelei, chiar pe Artemio Franchi, cu ocazia meciului dintre Fiorentina și Steaua. "Nu mi se pare normal ca Mutu să fie înjurat.Nu sunt de acord ca jucătorii să fie înjurați, mi se pare o aiureală, o prostie. Suporterii trebuie să stea de vorbă cu jucătorii nu să-i înjure. Nu se rezolvă nimic așa", a spus fundașul care a jucat de 18 ori pentru echipa națională.
Stoican: "E o prostie să-l înjuri pe Mutu!"

În exclusivitate pentru www.prosport.ro Flavius Stoican a vorbit despre situația în care fostul său coleg, Adrian Mutu a fost înjurat de suporterii Stelei, chiar pe Artemio Franchi, cu ocazia meciului dintre Fiorentina și Steaua.

"Nu mi se pare normal ca Mutu să fie înjurat.Nu sunt de acord ca jucătorii să fie înjurați, mi se pare o aiureală, o prostie. Suporterii trebuie să stea de vorbă cu jucătorii nu să-i înjure. Nu se rezolvă nimic așa", a spus fundașul care a jucat de 18 ori pentru echipa națională.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]