Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Mutu: „Mi-a fost greu să joc contra colegilor din națională”

Mutu: „Mi-a fost greu să joc contra colegilor din națională”

Adrian Mutu a declarat la finalul meciului pe care echipa sa l-a terminat la egalitate cu Steaua. Acesta recunoaște că i-a fost dificil să joace împotriva colegilor de la națională și îi felicită pentru jocul lor. "Sunt trist pentru că nu am câștigat. Steaua s-a apărat bine, au jucat pe contraatac.
Mutu: "Mi-a fost greu să joc contra colegilor din națională"

Adrian Mutu a declarat la finalul meciului pe care echipa sa l-a terminat la egalitate cu Steaua. Acesta recunoaște că i-a fost dificil să joace împotriva colegilor de la națională și îi felicită pentru jocul lor.

"Sunt trist pentru că nu am câștigat. Steaua s-a apărat bine, au jucat pe contraatac. Rezultatul de egalitate este meritat. Toate echipele au șanse de calificare. A fost ciudat să joc împotriva lor pentru că pe mulți îi cunoșteam. Steliștii au fost fair-play, și-au apărat tricoul. Nu cred că Bănel l-a ascultat pe Becali să mă provoace, nu contează ce a zis el", a spus Mutu la Pro TV.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]