Sichitiu: „În iarnă vrem să-l aducem înapoi pe Daniel Niculae”

Grigore Sichitiu, director general la formația Rapid București, dezvăluie că giuleștenii sunt interesați de repatrierea atacantului Daniel Niculaie. Fotbalistul lui Auxerre a lăsat Giuleștiul pentru campionatul Franței la sfârșitul sezonului 2006-2007, contra sumei de 3,3 milioane de euro. "Pregătim în iarnă aducerea mai multor jucători. Normal că ni l-am dori pe Daniel Niculae, un jucător cu tradiție în Giulești",
Sichitiu: "În iarnă vrem să-l aducem înapoi pe Daniel Niculae"

Grigore Sichitiu, director general la formația Rapid București, dezvăluie că giuleștenii sunt interesați de repatrierea atacantului Daniel Niculaie.

Fotbalistul lui Auxerre a lăsat Giuleștiul pentru campionatul Franței la sfârșitul sezonului 2006-2007, contra sumei de 3,3 milioane de euro.

"Pregătim în iarnă aducerea mai multor jucători. Normal că ni l-am dori pe Daniel Niculae, un jucător cu tradiție în Giulești", a spus Sichitiu, conform MEDIAFAX.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]