Acasa » Fotbal Intern » Naționala » „Am făcut prea multe pentru Mutu ca să refuze naționala”

„Am făcut prea multe pentru Mutu ca să refuze naționala”

Selecționerul României, Victor Pițurcă, spune că nu s-a pus în niciun moment problema ca atacantul Fiorentinei, Adrian Mutu, să refuze convocările la prima reprezentativă. "Am făcut prea multe pentru Mutu, nu are cum să nu mai vină la națională. Am o relație foarte bună cu el, ne pupăm, ne luăm în brațe de fiecare dată când ne vedem. M-a deranjat faptul că nu a infirmat imediat zvonurile potrivit cărora vrea să se retragă", a spus Pițurcă la TVR.
"Am făcut prea multe pentru Mutu ca să refuze naționala"

Selecționerul României, Victor Pițurcă, spune că nu s-a pus în niciun moment problema ca atacantul Fiorentinei, Adrian Mutu, să refuze convocările la prima reprezentativă.

"Am făcut prea multe pentru Mutu, nu are cum să nu mai vină la națională. Am o relație foarte bună cu el, ne pupăm, ne luăm în brațe de fiecare dată când ne vedem. M-a deranjat faptul că nu a infirmat imediat zvonurile potrivit cărora vrea să se retragă", a spus Pițurcă la TVR.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]