Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Prandelli: „Vrem să facem spectacol în Champions League”

Prandelli: „Vrem să facem spectacol în Champions League”

Steaua va avea de ce să se teamă în meciul cu Fiorentina din grupele Ligii Campionilor. Tehnicianul Violei vrea ca echipa sa să joace spectaculos în toate partidele grupei F, inclusiv în cea cu "roș-albastrii". "Contează foarte mult atitudinea noastră, cum ne simțim pe teren și cât de entuziasmați suntem. Trebuie să luăm meci de meci, să jucăm cu același entuziasm și să producem un spectacol pentru fanii Fiorentinei", a declarat Prandelli pe site-ul UEFA. Fundașii Stelei vor avea de tras cu atacanții Fiorentinei, Mutu fiind principala armă de atac pe care Rădoi și co. vor trebui să o anihileze.
Prandelli: "Vrem să facem spectacol în Champions League"

Steaua va avea de ce să se teamă în meciul cu Fiorentina din grupele Ligii Campionilor. Tehnicianul Violei vrea ca echipa sa să joace spectaculos în toate partidele grupei F, inclusiv în cea cu "roș-albastrii".

"Contează foarte mult atitudinea noastră, cum ne simțim pe teren și cât de entuziasmați suntem. Trebuie să ne concentrăm pe fiecare meci în parte, să o luăm treptat, să jucăm cu același entuziasm și să producem un spectacol pentru fanii Fiorentinei", a declarat Prandelli pe site-ul UEFA.

Fundașii Stelei vor avea de tras cu atacanții Fiorentinei, Mutu fiind principala armă de atac pe care Rădoi și co. vor trebui să o anihileze.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]