Klinnsman: „Fără Ribery cu Steaua”

Tehnicianul lui Bayern, Jürgen Klinsmann, a ținut să precizeze că francezul Franck Ribery nu va juca miercuri împotriva Stelei: „Pentru Ribery, cu siguranță este prea devreme să joace la București. Pentru el, obiectivul este să fie apt pentru meciul cu Lyon, din 30 septembrie".

Tehnicianul lui Bayern, Jürgen Klinsmann, a ținut să precizeze că francezul Franck Ribery nu va juca miercuri împotriva Stelei: „Pentru Ribery, cu siguranță este prea devreme să joace la București. Pentru el, obiectivul este să fie apt pentru meciul cu Lyon, din 30 septembrie”.
 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]