Dușmanul e aproape

Revenit acasă după antrenament, Emile Heskey, fotbalistul lui Wigan, și-a găsit logodnica în stare de șoc. În lipsa sa, doi indivizi mascați au sărit gardurile vilei sale și, intrați în casă prin efracție, au amenințat-o pe concubina internaționalului englez cu o armă albă, probabil un cuțit de vânătoare.
Dușmanul e aproape

Revenit acasă după antrenament, Emile Heskey, fotbalistul lui Wigan, și-a găsit logodnica în stare de șoc.

În lipsa sa, doi indivizi mascați au sărit gardurile vilei sale și, intrați în casă prin efracție, au amenințat-o pe concubina internaționalului englez cu o armă albă, probabil un cuțit de vânătoare.

Aceasta, speriată de moarte, le-a dezvăluit răufăcătorilor locul în care erau bijuteriile și banii cash ai cuplului. Heskey, răvășit de detaliile povestirii, a sunat la poliție reclamând cele intamplate.

"Copiii noștri nu erau acasa, iar Chantelle își revine, ușor-ușor. Sper ca oamenii legii să-i prindă pe cei doi", au fost cuvintele omului de culoare.

Potrivit autorităților, infractorii nu au reușit să fure BMW-ul fotbalistului, dar s-au făcut dispăruți la volanul unei mașini furate. Ancheta se află în plină desfășurare.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]