Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Crăciunescu: „Poli merită un titlu”

Crăciunescu: „Poli merită un titlu”

Fostul arbitru internațional, Ion Crăciunescu, a declarat la Sport Total FM că formația timisoreană merită un titlu de campioană. "Domnul Iancu a investit foarte mult, însă lucrurile nu se fac peste noapte. Dusan Uhrin a reușit să facă un nucleu și merită să fie sus. În funcție de achizițiile în defensivă, cred că are șanse pe podium. Timișoara ar merita un titlu pentru suporterii săi", a spus Crăciunescu.
06 iul. 2008, 20:41, Fotbal Intern
Crăciunescu: "Poli merită un titlu"

Fostul arbitru internațional, Ion Crăciunescu, a declarat la Sport Total FM că formația timisoreană merită un titlu de campioană.

"Domnul Iancu a investit foarte mult, însă lucrurile nu se fac peste noapte. Dusan Uhrin a reușit să facă un nucleu și merită să fie sus. În funcție de achizițiile în defensivă, cred că are șanse pe podium. Timișoara ar merita un titlu pentru suporterii săi”, a spus Crăciunescu.