ProSport împlinește 11 ani. Spune-ți părerea!

Pe 2 iulie 1997, ProSport schimba, odată cu apariția sa, presa sportivă din România. Formatul modern, atractiv și alert, a prins instantaneu, creând un adevărat curent. Logic, ProSport a urcat încă de la înființare pe prima poziție în topul preferințelor cititorilor. Au trecut de atunci 11 ani, cu bune, cu rele. ProSport și-a schimbat formatul, dar nu și spiritul. Am ajuns în acest punct datorită dumneavostră, cititorii noștri exigenți, iar pentru asta vă mulțumim! Spuneți-vă părerea despre ProSport, un ziar care ține cont de părerile cititorilor săi.
ProSport împlinește 11 ani. Spune-ți părerea!

Pe 2 iulie 1997, ProSport schimba, odată cu apariția sa, presa sportivă din România. Formatul modern, atractiv și alert, a prins instantaneu, creând un adevărat curent.

 

Logic, ProSport a urcat încă de la înființare pe prima poziție în topul preferințelor cititorilor.

 

Au trecut de atunci 11 ani, cu bune, cu rele. ProSport și-a schimbat formatul, dar nu și spiritul. Am ajuns în acest punct datorită dumneavostră, cititorii noștri exigenți, iar pentru asta vă mulțumim!

 

Spuneți-vă părerea despre ProSport, un ziar care ține cont de părerile cititorilor săi.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]