Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Mutu: „Promit că mă voi revanșa cu Olanda!”

Mutu: „Promit că mă voi revanșa cu Olanda!”

Decarul echipei naționale de fotbal a României, Adrian Mutu, a fost ovaționat de suporteri la primul antrenament al tricolorilor după remiza obținută cu Italia și s-a simțit dator să facă o promisiune fanilor prezenți în număr mare în tribune, informează ediția online a publicației Sibianul.
Mutu: "Promit că mă voi revanșa cu Olanda!"

Decarul echipei naționale de fotbal a României, Adrian Mutu, a fost ovaționat de suporteri la primul antrenament al tricolorilor după remiza obținută cu Italia și s-a simțit dator să facă o promisiune fanilor prezenți în număr mare în tribune, informează ediția online a publicației Sibianul.

„Îmi pare foarte rău că nu am dat gol. Credeți-mă că mi-am dorit din toată inima să vă fac fericiți. Vă promit că mă voi revanșa cu Olanda și ne vom califica. Vă mulțumesc să sunteți alături de mine în aceste clipe și vă iubesc pe toți” le-a spus Mutu fanilor prezenți la antrenamentul de la Saint Gall.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]