Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Lăcătuș: „E normal ca Mutu să ceară mai mulți bani”

Lăcătuș: „E normal ca Mutu să ceară mai mulți bani”

Marius Lăcătuș, antrenorul Stelei, este de părere că atacantul român al Fiorentinei, Adrian Mutu, va rămâne și în sezonul viitor la gruparea de pe Artemio Franchi. "Sunt convins că Mutu va ști ce să facă în această situație, din câte știu eu, el vrea să continue la Fiorentina.
Lăcătuș: "E normal ca Mutu să ceară mai mulți bani"

Marius Lăcătuș, antrenorul Stelei, este de părere că atacantul român al Fiorentinei, Adrian Mutu, va rămâne și în sezonul viitor la gruparea de pe Artemio Franchi. "Sunt convins că Mutu va ști ce să facă în această situație, din câte știu eu, el vrea să continue la Fiorentina. E normal să ceară mai mulți bani, orice jucător care a avut un sezon foarte bun este îndreptățit să dorească o mărire de salariu", a spus Marius Lăcătuș, informează site-ul goal.com.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]