Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Pe Dragomir îl doare în pălărie de ce se petrece la Euro!

Pe Dragomir îl doare în pălărie de ce se petrece la Euro!

Șeful Ligii a ajuns ieri la prânz la Santispark, hotelul tricolorilor, coborând apoi imediat pentru o discuție cu ziariștii. „Băi, băieți, delegația României e aprobată de Adunarea Generală a FRF. Credeați că mă oprește pe mine cineva să vin?", se umflă în pene Dumitru Dragomir (foto). „N-am venit cu naționala pentru că mă plictiseam atât timp. Lupescu știa că nu merg cu ei și s-a băgat și el în seamă", completează șeful Ligii, care nu dăduse încă ochi cu Lupescu, la momentul discuției, „Kaiserul" fiind prezent la meciul de deschidere.
Pe Dragomir îl doare în pălărie de ce se petrece la Euro!

Șeful Ligii a ajuns ieri la prânz la Santispark, hotelul tricolorilor, coborând apoi imediat pentru o discuție cu ziariștii.
„Băi, băieți, delegația României e aprobată de Adunarea Generală a FRF. Credeați că mă oprește pe mine cineva să vin?”, se umflă în pene Dumitru Dragomir (foto). „N-am venit cu naționala pentru că mă plictiseam atât timp. Lupescu știa că nu merg cu ei și s-a băgat și el în seamă”, completează șeful Ligii, care nu dăduse încă ochi cu Lupescu, la momentul discuției, „Kaiserul“ fiind prezent la meciul de deschidere.

Dacă n-avem șanse, nu stă cu Olanda

„Oracolul din Bălcești“ s-a ferit să spună câte puncte va face România: „Mi-e frică de faptul că se adeverește”, însă a prezis că, în afara lui Mutu și a lui Chivu, Goian va fi surpriza României. Mitică a mai precizat că, dacă România nu va avea cel puțin trei puncte după meciurile cu Franța și Italia, se întoarce acasă. „Am biletele de avion în alb. Vi le și arăt dacă doriți. Dacă nu facem decât un punct după primele două partide, nu mai stau”.

Florin Marian
Alexandru Ștefan
Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]