Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Materazzi: „Îmi pare rău pentru Mutu”

Materazzi: „Îmi pare rău pentru Mutu”

Fundașul echipei Inter Milano, Marco Materazzi a comentat decizia potrivit căreia Adrian Mutu este obligat să plătească 12 milioane de euro echipei engleze Chelsea. Fundașul a început cu o glumă însa a continuat spunând că îi pare rau pentru atacantul Fiorentinei"Dacă mi-ar fi spus mie așa ceva, aș fi căzut din pat. Îmi pare rău pentru Mutu. Dar sunt sigur că, pe teren, numai la Chelsea nu se va gândi el", a spus internaționalul italian într-un interviu acordat presei italiene. Legat de Chivu, colegul său de la Inter, Marco a spus "Chivu este fratele meu. Cu el, România poate ajunge departe", a declarat italianul agenției AGI.
Materazzi: "Îmi pare rău pentru Mutu"

Fundașul echipei Inter Milano, Marco Materazzi a comentat decizia potrivit căreia Adrian Mutu este obligat să plătească 12 milioane de euro echipei engleze Chelsea. Fundașul a început cu o glumă însa a continuat spunând că îi pare rau pentru atacantul Fiorentinei"Dacă mi-ar fi spus mie așa ceva, aș fi căzut din pat. Îmi pare rău pentru Mutu. Dar sunt sigur că, pe teren, numai la Chelsea nu se va gândi el", a spus internaționalul italian într-un interviu acordat presei italiene.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]