Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Mutu: „Doar amatorii de adrenalină ar paria pe noi în grupă”

Mutu: „Doar amatorii de adrenalină ar paria pe noi în grupă”

În cadrul conferinței de presă susținută astăzi la St. Gallen, atacantul naționalei Adrian Mutu a declarat că pe hârtie România pleacă cu șansa a patra în grupa de la Euro 2008. "Mulți ne dau a patra șansă, pentru că pe foaie toate celelalte trei echipe sunt mai puternice decât noi. Știm asta, însă fiecare punct ne-ar da o forță interioară și sper să începem asta chiar din meciul cu Franța. Doar cei cărora le place adrenalina ar paria pe noi în această grupă. Este cea mai grea grupă care s-a format vreodată la europene. Sigur ne
Mutu: "Doar amatorii de adrenalină ar paria pe noi în grupă"

În cadrul conferinței de presă susținută astăzi la St. Gallen, atacantul naționalei Adrian Mutu a declarat că pe hârtie România pleacă cu șansa a patra în grupa de la Euro 2008. "Mulți ne dau a patra șansă, pentru că pe foaie toate celelalte trei echipe sunt mai puternice decât noi. Știm asta, însă fiecare punct ne-ar da o forță interioară și sper să începem asta chiar din meciul cu Franța. Doar amatorii de adrenalină ar paria pe noi în această grupă.", a spus Mutu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]