Acasa » Fotbal Intern » Naționala » Mutu: „Cred că italienii se tem de noi”

Mutu: „Cred că italienii se tem de noi”

Internaționalul român Adrian Mutu a declarat că naționala Italiei nu va privi cu relaxare întâlnirea cu "tricolorii" "Nimeni nu-și permite să subestimeze vreo echipă, e cea mai mare greșeală. Și noi am jucat mai relaxați cu unele echipe mai slabe și am avut probleme. Italienii sunt concentrați, ne analizează, își dau seama că nu am terminat grupa de calificare pe locul unu degeaba, nu eram primii dacă eram slabi. Cred că se tem de noi, ca și de Franța și de oricare echipă. Până acum n-am primit niciun mesaj glumeț de la italieni", a explicat Mutu.
Mutu: "Cred că italienii se tem de noi"

Internaționalul român Adrian Mutu a declarat că naționala Italiei nu va privi cu relaxare întâlnirea cu "tricolorii"

"Nimeni nu-și permite să subestimeze vreo echipă, e cea mai mare greșeală. Și noi am jucat mai relaxați cu unele echipe mai slabe și am avut probleme. Italienii sunt concentrați, ne analizează, își dau seama că nu am terminat grupa de calificare pe locul unu degeaba, nu eram primii dacă eram slabi. Cred că se tem de noi, ca și de Franța și de oricare echipă. Până acum n-am primit niciun mesaj glumeț de la italieni", a explicat Mutu.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]