Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Wenger: „Putem câștiga oriunde!”

Wenger: „Putem câștiga oriunde!”

Managerul lui Arsenal, Arsene Wenger, a declarat că deși echipa sa a trecut printr-o perioadă mai proastă, crede în șansele "tunarilor" de a trece de Liverpool în Liga Campionilor și de a lua titlul în Premiership. "Eu spun că încă putem câștiga campionatul, pentru că rezultatul negativ înregistrat de Manchester la Middlesbrough (2-2) ne ajută foarte mult. Putem câștiga oriunde în lume, chiar și pe Anfield. Ei au susținerea tribunelor dar depinde de noi să-i reducem la tăcere", aconcluzionat francezul.
Wenger: "Putem câștiga oriunde!"

Managerul lui Arsenal, Arsene Wenger, a declarat că deși echipa sa a trecut printr-o perioadă mai proastă, crede în șansele "tunarilor" de a trece de Liverpool în Liga Campionilor și de a lua titlul în Premiership.

"Eu spun că încă putem câștiga Premier League, pentru că rezultatul negativ înregistrat de Manchester la Middlesbrough (2-2) ne ajută foarte mult. Putem câștiga oriunde în lume, chiar și pe Anfield. Ei au susținerea tribunelor dar depinde de noi să-i reducem la tăcere", a concluzionat francezul.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]