Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Mulțescu și-a dat demisia de la Dinamo. CUM COMENTEZI?

Mulțescu și-a dat demisia de la Dinamo. CUM COMENTEZI?

Antrenorul principal Gheorghe Multescu a anuntat astazi rezilierea contractului cu Dinamo. "Pentru mine, obiectivul a fost locul 2. Mai sunt putine sanse de a realiza acest obiectiv, tinand cont de etapele ramase de disputat pana la finalul campionatului. Am convenit cu conducerea clubului, de comun acord, rezilierea contractului. Sper ca Dinamo sa se califice intr-o cupa europeana!", a declarat Gigi Multescu pentru site-ul oficial al clubului.
Mulțescu și-a dat demisia de la Dinamo. CUM COMENTEZI?

Antrenorul principal Gheorghe Mulțescu a anunțat astazi rezilierea contractului cu Dinamo. "Pentru mine, obiectivul a fost locul 2. Mai sunt puține șanse de a realiza acest obiectiv, ținând cont de etapele rămase de disputat până la finalul campionatului. Am convenit cu conducerea clubului, de comun acord, rezilierea contractului. Sper că Dinamo să se califice intr-o cupă europeană!", a declarat Gigi Mulțescu pentru site-ul oficial al clubului.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]