Acasa » Fotbal Extern » Stranieri » Mutu: „Revenirea mea a necesitat multă muncă”

Mutu: „Revenirea mea a necesitat multă muncă”

Atacantul Fiorentinei, Adrian Mutu, a afirmat, duminică, la finalul partidei cu Genoa că a muncit mult ca să poată reveni pe teren atât de repede și și-a lăudat coechipierii, spunând că echipa poate ajunge departe. "Am muncit mult ca să revin cât mai repede, însă am făcut-o cu atenție. Jocul meu a fost bun și jocul echipei
Mutu: "Revenirea mea a necesitat multă muncă"

Atacantul Fiorentinei, Adrian Mutu, a afirmat, duminică, la finalul partidei cu Genoa că a muncit mult ca să poată reveni pe teren atât de repede și și-a lăudat coechipierii, spunând că echipa poate ajunge departe.

"Am muncit mult ca să revin cât mai repede, însă am făcut-o cu atenție. Jocul meu a fost bun și jocul echipei de asemenea. Suntem o mare echipă. Astăzi am demonstrat că avem o forță incredibilă și că putem ajunge departe", a afirmat cu optimism atacantul naționalei.

Mutu a marcat un gol și a dat o pasă de gol în meciul Fiorentina-Genoa, încheiat cu scorul de 3-1.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]