Acasa » Fotbal Extern » Liga Campionilor » Inzaghi, „arma” contra Arsenal

Inzaghi, „arma” contra Arsenal

Antrenorul lui AC Milan, Carlo Ancelotti, este hotarat sa il titularizeze pe Filippo Inzaghi in meciul de marti cu Arsenal, din optimile Ligii Campionilor, anunta Corriere dello Sport. Ancelotti mizeaza pe experienta varfului italian, care are evolutii excelente in meciurile foarte importante ale rossonerilor. "Pippo" este omul finalelor pentru AC Milan. Inzaghi a marcat o "dubla" in finala de anul trecut a Ligii Campionilor, o alta in ultimul act al Cupei Mondiale a Cluburilor si un gol in Supercupa Europei.
Inzaghi, "arma" contra Arsenal

Antrenorul lui AC Milan, Carlo Ancelotti, este hotarat sa il titularizeze pe Filippo Inzaghi in meciul de marti cu Arsenal, din optimile Ligii Campionilor, anunta Corriere dello Sport.

Ancelotti mizeaza pe experienta varfului italian, care are evolutii excelente in meciurile foarte importante ale rossonerilor.

"Pippo" este omul finalelor pentru AC Milan. Inzaghi a marcat o "dubla" in finala de anul trecut a Ligii Campionilor, o alta in ultimul act al Cupei Mondiale a Cluburilor si un gol in Supercupa Europei.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]