Lorena, iubita lui Andrei Burlacu, îi răspunde lui Gigi Becali. „El nu pierde nopțile și e serios la antrenamente!” | FOTO

Lorena, iubita lui Andrei Burlacu, îi răspunde lui Gigi Becali. „El nu pierde nopțile și e serios la antrenamente!” | FOTO

Andrei Burlacu (25 de ani) este apărat de Lorena, fiica lui Flavius Stoican, toate acestea după ce Gigi Becali a anunțat că atacantul nu va mai juca la FCSB.

Andrei Burlacu a ajuns la FCSB în vara anului 2021, alături de Ivan Mamut, după ce Gigi Becali l-a cedat la Universitatea Craiova pe Ionuț Vînă, decarul grupării patronate de Mihai Rotaru.

Chiar dacă atacantul nu mai jucase de o bună perioadă de timp, Gigi Becali a decis să îl aducă la FCSB deoarece a fost impresionat de faptul că este un fotbalist care este credincios.

Lorena, iubita lui Andrei Burlacu, îi răspunde lui Gigi Becali

Din august 2021 până în februarie 2022, Andrei Burlacu nu a prins niciun minut în tricoul vicecampioanei României. Acesta a bifat 45 de minute în partida cu Academica Clinceni, scor 0-3, de pe 9 februarie 2022, și 21 de minute cu CS Mioveni, scor 1-1.

Atacantul în vârstă de 25 de ani a fost desființat de Gigi Becali după partida terminată la egalitate de FCSB cu CS Mioveni, scor 1-1. Latifundiarul din Pipera a transmis că aventura lui Andrei Burlacu la vicecampioana României s-a încheiat, dar în apărarea acestuia sare chiar Lorena, fiica lui Flavius Stoican, care este și iubita fotbalistului de la FCSB.

„Sunt un simplu suporter. Îl susțin pe tati ca antrenor la Dinamo, îl susțin pe Andrei de la FCSB. El a trecut printr-o perioadă dificilă și nu a fost ușor pentru el. Îi susțin pe amândoi și sper să se descurce în continuare.

Andrei nu este genul care să piardă nopțile. El știe ce vrea și că ia antrenamentele foarte în serios, este foarte profesionist. Sper să fie bine în continuare la FCSB pentru că merită. După meciul cu Mioveni nu am apucat încă să vorbim”, a spus Lorena Stoican pentru Fanatik.

Ce a spus Gigi Becali despre Andrei Burlacu după CS Mioveni – FCSB

„Am luat o hotărâre greșită. A fost discuția între Burlacu și Keșeru. Am zis să fie Burlacu în lot, deoarece Keșeru termină contractul în vară. Pe Burlacu îl puteam vedea la meciul ăsta. Schimbarea nu am făcut-o eu, nu l-am băgat eu pe Burlacu. Vă ziceam dacă era. Acum îmi pare rău că n-a fost Keșeru. Dacă era Keșeru, nu era Burlacu pe bancă și nu intra în teren. Nu ai cum să ratezi alea două ocazii.

Păi dacă ratezi așa… Data viitoare, la revedere, Burlacu! El nu mai face parte din lot. Într-un fel văd și partea plină. Să știm ce jucători să nu folosim în meciurile cheie. Pe Burlacu nu îl știam. L-am văzut, am văzut ce poate. Sunt două ocazii clare din care trebuia să dăm două goluri”, spunea Gigi Becali după meciul cu CS Mioveni.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]
Parteneri
Anunțul momentului! SE RETRAGE din fotbal la 41 de ani, după șase Cupe Mondiale: Am dat TOTUL
Mediafax
DOLIU la Hollywood! Actrița din Godzilla a murit la doar 18 ani
Cancan.ro
Paradoxul imobiliar din România: vânzările scad, dar prețurile cresc. Gabriel Biriș: „Ne așteaptă o ajustare de durată, de circa 5 ani”
Adevarul.ro
Înainte de a pleca, Rădoi s-a dus la Becali şi i-a lăudat un jucător de la FCSB: "Naşule, ai grijă de el, ajunge fotbalist. Are un parametru unde se apropie de Ronaldo"
Orangesport
Cine este iubita lui Lamine Yamal. Ines Garcia Santos a dezvăluit cum l-a cunoscut: "Mi-ar plăcea să vă spun că l-am văzut într-un aeroport sau că ne-am ciocnit unul de altul, dar nu!"
Ce se întâmplă, doctore?
Ministerul Muncii a publicat proiectul legii salarizării: ce salarii cresc și ce salarii rămân la fel
Economedia
BANCUL ZILEI. Bulă: – Aseară, nevastă-mea s-a îmbrăcat în polițistă!
Râzi cu lacrimi
Tot mai mult praf ajunge în Europa. Care este explicația?
Descopera.ro
4.000 lei amendă tuturor românilor care locuiesc la casă și fac acest lucru în curte, crezând că nu îi vede nimeni
Cancan.ro
Poveştile de iubire care au rămas doar o amintire! Imagini tari cu Gina Pistol, Răzvan Fodor sau Andra Măruţă şi foştii parteneri
Ciao.ro
S-a decis înlocuirea actorului principal din serialul God of War. Care este motivul
Go4Games
Update surpriză pentru Tesla în România. Grok vine cu modul 18+ și alte personalități AI
Promotor.ro