Adio, Zlatan Ibrahimovic! Superba jurnalistă Diletta Leotta s-a împăcat cu pugilistul Daniele Scardina | GALERIE FOTO

Andrei Preotu
Adio, Zlatan Ibrahimovic! Superba jurnalistă Diletta Leotta s-a împăcat cu pugilistul Daniele Scardina | GALERIE FOTO

Diletta Leotta este una dintre cele mai cunoscute jurnaliste din Italia, iar presa a scris chiar că această ar avea o relație cu Zlatan Ibrahimovic, super starul lui AC Milan.

Vedeta care a scris istorie pentru naționala Suediei și celebra Diletta Leotta au filmat un clip publicitar, însă presa din Italia a lămurit lucrurile: jurnalista s-a împăcat cu pugilistul Daniele Scardina, de care se despărțise în vară.

Sicilianca a absolvit Facultatea de Drept ”Luiss”, din Roma, în 2015, dar nu a profesat în domeniu, din moment ce are un succes uriaș în televiziune.

Diletta Leotta, vis spulberat pentru Zlatan Ibrahimovic

„Diletta e cel mai bun lucru pe care mi l-a dat viaţa. Dar nu mă tăvălesc, sunt boxer! Am luat un pumn, m-a părăsit. Eu sunt în Sardinia, la fel şi ea. Dar nu împreună, din păcate”, spunea boxerul Daniele Scarina, după ce a fost părăsit de jurnalista care i-a înnebunit pe fotbaliștii din Serie A.

Zlatan Ibrahimovic și Diletta Leotta au avut și un schimb de replici pe rețelele de socializare după ce au filmat reclama împreună. Diletta Leotta a postat o fotografie în care se relaxează. „Şi acum, că am terminat antrenamentul, să ne bucurăm un pic de apusul de soare şi de puţină relaxare…dar pregătiţi-vă, pentru că totul depinde de voi”, a scris aceasta.

Zlatan Ibrahimovic, care a scăpat recent de noul coronavirus, a văzut postarea şi a comentat imediat, în glumă: „Ce faci pe acoperiş, Diletta? Nu lenevi!”.

Jurnaliștii italieni au scris în această vară că Zlatan Ibrahimovic a venit în stațiunea Costa Smeralda special pentru Diletta Leotta. „Ceva s-a născut, e mai mult decât o prietenie”, s-ar fi confesat suedezul unui prieten.

Zlatan Ibrahimovic e căsătorit cu Helena Seger, cu care formează un cuplu de aproape 20 de ani. Cei doi au împreună 2 băieți: Maximilian și Vincent.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]