Fericire mare la FC Botoșani, după meciul cu Poli Iași. Un jucător îl laudă pe Marius Croitoru: ”Tot ce se întâmplă este datorită lui”

Răzvan Bucur
Fericire mare la FC Botoșani, după meciul cu Poli Iași. Un jucător îl laudă pe Marius Croitoru: ”Tot ce se întâmplă este datorită lui”

Fericire mare la FC Botoșani, după ce echipa lui Marius Croitoru a reușit să câștige meciul cu Poli Iași, în ultima etapă a sezonului regulat.

FC Botoșani – Poli Iași s-a încheiat 2-1. 

Jucătorul Alin Șeroni arată că este bucuros că echipa sa a reușit să termine sezonul regulat pe podium.

”Suntem bucuroși pentru această victorie cu Poli Iași și pentru că suntem pe locul 3 în campionat”, a spus jucătorul de la FC Botoșani, care arată că simte o presiune grea pe umeri. ”E o presiune mare, pentru că trebuie să-l înlocuiesc pe Miron”.

Alin Șeron spune că nimic n-ar fi fost posibil fără Marius Croitoru

Fundașul mai declară FC Botoșani nu ar fi reușit să se califice în play-off fără optimismul lui Marius Croitoru.

”Tot ce se întâmplă este datorită lui Marius Croitoru. La început a zis că ne pregătim pentru Play-off. În cantonamentul din Antalya a zis că ne luptat și așa a fost! Dacă se poate la finalul campionatului să ocupăm locul 3 sau 4 suntem fericiți”, a spus Alin Șeroni.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]