Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Gigi Becali a sărit la gâtul lui Camora: „Bă, respectă! Mă, nu e frumos ce faci”

Gigi Becali a sărit la gâtul lui Camora: „Bă, respectă! Mă, nu e frumos ce faci”

Căpitanul CFR-ului, Mario Camora, 32 de ani, a recunoscut că a comis un henț în meciul cu U Craiova, iar oltenii au obținut un penalty, ratat de Mitriță. Dar, patronul FCSB-ului, Gigi Becali, îl critică pe liderul campioanei din Liga 1 Betano pentru că portughezul critică mereu arbitrajul.
Bogdan Savin
Gigi Becali a sărit la gâtul lui Camora: "Bă, respectă! Mă, nu e frumos ce faci"

Căpitanul CFR-ului, Mario Camora, 32 de ani, a recunoscut că a comis un henț în meciul cu U Craiova, iar oltenii au obținut un penalty, ratat de Mitriță. Dar, patronul FCSB-ului, Gigi Becali, îl critică pe liderul campioanei din Liga 1 Betano pentru că portughezul critică mereu arbitrajul.

„Cum să pui mâna pe minge? De ce te cerți cu arbitrii toată ziua? Eu le-am spus jucătorilor mei: eu vreau fotbal european, nu să vă certați voi cu arbitrii.

Nu-l vreau pe Camora la mine în echipă, e bun, dar mai avem trei pe postul ăla. Pe mine mă deranjează obrăznicia lui. Bă, respectă! Mă, nu e frumos ce faci. Cerți arbitrii tu? Până și pe ăla de tușă îl cearta…Nu se poate așa. Te-am primit frumos în țara asta. E adevărat că e de mult aici, dar a făcut mulți bani aici”, a spus Becali la Pro X.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]