DECLARAȚIA ZILEI | „Mâine vin! Și fac eu ordine la Dinamo!”

DECLARAȚIA ZILEI | "Mâine vin! Și fac eu ordine la Dinamo!"

Fost căpitan la Dinamo și la Bursaspor, Giani Kiriță a vorbit despre situația actuală de la Dinamo, în contextul în care Ionuț Negoiță a anunțat că vrea să vândă clubul.

 Kiriță a terminat în forță discursul său de la Digisport. „Nu vedeți!? Florentin Petre a venit și au scăpat de el, Ionel Augustin nu mai are niciun rol la Dinamo. Eu aș veni de mâine, fără niciun ban la Dinamo. Mâine vin! Și fac eu ordine la Dinamo!”, a spus cu o voce convingătoare inimosul Kiriță. La Dinamo, în acest moment, Ionel Dănciulescu ocupă funcția de director executiv, iar Dănuț Lupu face parte din echipa de scouting a clubului.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]