Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Prunea, tranșant după ce Iașiul s-a împiedicat de Pandurii: „La cum s-a jucat, niciuna dintre echipe nu merită să fie în Liga 1”

Prunea, tranșant după ce Iașiul s-a împiedicat de Pandurii: „La cum s-a jucat, niciuna dintre echipe nu merită să fie în Liga 1”

Prunea, tranșant după ce Iașiul s-a împiedicat de Pandurii: "La cum s-a jucat, niciuna dintre echipe nu merită să fie în Liga 1"

Nemulțumit de faptul că echipa sa n-a reușit să bifeze a treia victorie consecutivă, președintele CSM Poli Iași, Florin Prunea, a fost foarte nervos la finalul partidei de la Drobeta Turnu Severin.

„O să am o discuție cu antrenorul (n.r. – Eugen Neagoe) și cu jucătorii, fiindcă nu poți să te prezinți în asemenea hal. Am avut o singură  ocazie cu Pandurii, deși veneam după 2 meciuri bune.  La cum s-a jucat, nicio echipă nu merită să fie în Liga 1. Pandurii nu poate să se salveze, dacă face doar  egaluri”, a spus Prunea.

CSM Poli Iași a încheiat la egalitate, scor 0-0, meciul disputat luni seara, cu Pandurii Târgu Jiu, la Drobeta Turnu Severin. Cele două echipe remizaseră și pe 3 februarie 2017, scor 1-1, pe același stadion, în etapa a XXII-a din sezonul regulat.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]