Reacția lui Mihai Stoica după ce s-a întâmplat în Elveția: „Nu am o relație cu alcoolul, dar nu neg că ne-am intersectat la Zurich!”

Mihai Stoica, directorul sportiv al Stelei, a reacționat după informațiile publicate în EXCLUSIVITATE de ProSport în această dimineață.
Reacția lui Mihai Stoica după ce s-a întâmplat în Elveția: "Nu am o relație cu alcoolul, dar nu neg că ne-am intersectat la Zurich!"

Mihai Stoica, directorul sportiv al Stelei, a reacționat după informațiile publicate în EXCLUSIVITATE de ProSport în această dimineață.

Oficialul Stelei nu neagă în totalitate cele relatate de ProSport, „La Zurich nu neg că ne-am intersectat (n.red. cu alcoolul)„, dar precizează că evenimentele petrecute în Elveția au fost prezentate într-un mod exagerat.
 

Gigi Becali a discutat și el pe marginea acestui subiect, precizând că Mihai Stoica a fost ‘actorul principal’ al escapadei, iar Laurențiu Reghecampf a avut un rol secundar.

„Știu ce s-a întâmplat acolo, am știut imediat, a doua zi. Nu a fost implicat Reghe, a fost implicat MM. Laurențiu a stat până la ora 2, apoi MM a stat în cameră și a băut și nici nu a mai venit la meci. Dacă era și Reghe implicat, era grav de tot. Da, așa este, așa s-a întâmplat. MM e prietenul meu, lui îi era teamă să nu-l dau afară. Dar i-am zis că e prietenul meu, nu-l dau afară la prima greșeală. Îl țin toată viața mea lângă mine, după ce a ieșit din închisoare mi-a zis că vrea să stea mereu lângă mine. Eram în pușcărie, a venit MM m-a luat în brațe, m-a îmbrățisat. Cum să-l dau afară? Cum să-l trădez eu acuma? Eu sunt un om al recunoștinței și recunosc până la final”, a declarat Gigi Becali la Sport.ro.

 

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]