Acasa » Alte Sporturi » Handbal » N-avem handbal, dar avem arbitri. Din și Dinu, în Liga Campionilor

N-avem handbal, dar avem arbitri. Din și Dinu, în Liga Campionilor

Chiar dacă naționala masculină de handbal a fost eliminată rușinos de modesta formație a Finlandeiîn precalificările pentru Campionatul Mondial, avem cu ce să ne mândrim în acest sport.
N-avem handbal, dar avem arbitri. Din și Dinu, în Liga Campionilor

Chiar dacă naționala masculină de handbal a fost eliminată rușinos de modesta formație a Finlandei în precalificările pentru Campionatul Mondial, avem cu ce să ne mândrim în acest sport.

Arbitrii români Constantin Din și Sorin Dinu au fost delegați să conducă unul dintre meciurile sferturilor de finală ale Ligii Campionilor la handbal în competiția masculină. Este vorba despre partida Flensburg (Germania) – Vardar Skopje (Macedonia), care se va disputa pe 21 aprilie, de la ora 19:00.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]