Acasa » Fotbal Intern » Liga 1 » Manole, patru ani la Giurgiu: „Am ales Astra pentru că oferta lor a fost cea mai bună din punct de vedere sportiv”

Manole, patru ani la Giurgiu: „Am ales Astra pentru că oferta lor a fost cea mai bună din punct de vedere sportiv”

Astra a reușit să-și asigure serviciile unuia dintre cei mai promițători mijlocași români. Leonard Manole (20 de ani) a semnat un contract valabil pe patru sezoane cu gruparea din Giurgiu.
Manole, patru ani la Giurgiu: "Am ales Astra pentru că oferta  lor a fost cea mai bună din punct de vedere sportiv"

Astra a reușit să-și asigure serviciile unuia dintre cei mai promițători mijlocași români. Leonard Manole (20 de ani) a semnat un contract valabil pe patru sezoane cu gruparea din Giurgiu.

„Am ales Astra pentru că oferta  lor a fost cea mai bună din punct de vedere sportiv”, a declarat managerul jucătorului, Costelo Neagu. Manole a mai fost curtat de Petrolul, Oțelul sau Dinamo, dar în cele din urmă a ales să semneze cu gruparea giurgiuveană.

Tânărul mijlocaș este internațional de tineret și este unul dintre jucătorii suspendați în urma scandalului din Serbia, de la naționala Under 19.

Comentarii 0

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
  1. Nu folosiți cuvinte care să aducă o vătămare morală celorlalte persoane care comentează.
  2. Vă rugăm să faceți referiri doar la articolul în cauză și să nu folosiți un limbaj vulgar sau care să jignească.
  3. Nu sunt permise comentariile discriminatorii.
  4. Pentru protecția dumneavostră nu folosiți în comentarii informații personale.
  5. Daca aveți vreo plângere legată de administrarea siteului vă rugăm să trimiteți un mesaj la adresa de mail: [email protected]